
Градієнтний картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2,5"x10"
90,30 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: CPV2510205ECO
+380 (99) 222-36-92
Антон- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж призначений для очищення води від механічних домішок — пісок, мул, бруд, іржа.
Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень.
Зовнішній шар попереднього очищення затримує більші часточки домішок. Це допомагає зменшити навантаження на внутрішній шар, який затримує найменші часточки механічних домішок.
Така структура дозволяє картриджу ефективно очищати воду при вищій швидкості фільтрування з меншим перепадом тиску.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
- Ресурс 30 000 літрів
- Ресурс та грязеємність в 3 рази вище, у порівнянні зі стандартними поліпропіленовими картриджами
- Низькі втрати тиску
- Ефективно працює навіть при стрибках мутності
- Економить місце — можна встановити один фільтр замість декількох зі стандартними картриджами
ПОРІВНЯННЯ ГРАДІЄНТНОГО КАРТРИДЖА
- Абсолютний захист гадієнтний картридж, на відміну від звичайного, не забруднюється повністю. При цьому здатен пропустити в 3 рази більше води.
- Більша робоча поверхня забруднення рівномірно розподіляються по шарах картриджу, а не концентруються лише на поверхні. Завдяки цьому градієнтний картридж затримує в 3 рази більше домішок.
ЩО ЗМІНИТЬСЯ З ПОЯВОЮ ФІЛЬТРА:
- Ви будете з насолодою приймати душ або ванну в чистій та прозорій воді.
- Форсунки душової лійки будуть радувати хорошим напором.
- Ваша система опалення та сантехніка прослужать вам довше.
- Картриджі у фільтрі для питної води на кухні можна буде замінювати рідше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення комплектуючого | Фільтр під мийку, Магістральний фільтр, Фільтр зворотного осмосу |
| Рейтинг фільтрації | 20 мкм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90,30 ₴
