-15%

Перехід із металевою внутрішньою різзю 1" x 32 мм Wavin Ekoplastik
від 390,34 ₴
від 331,78 ₴
- В наявності
- Код: SZI03232OK
+380 (99) 222-36-92
Антон- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
МРВ перехід із металевою різзю внутрішньої EKOPLASTIK, який використовується для з'єднання пластикового трубопроводу з поліпропілену із зовнішньою металевою різзю (согоном, краном тощо). Різь сполучної частини виготовлена з високоякісної латуні (різь сантехнічна, з дюймовим кроком). Цей перехід використовується в системах холодного та гарячого водопостачання й у системах опалення з температурою теплоносія до 90 oС. Має компактні розміри й ергономічну форму. Ідеально підходить для важкодоступних місць. Використовується з пластиковими трубами WAVIN Ekoplastik усіх типів відповідного діаметра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wavin Ekoplastik |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр різьблення вхідного отвору | 1" |
| Максимальна температура робочого середовища | 90 град. |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 32 мм |
| З'єднання американка | Немає |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип муфти | Комбінована |
| Вид зшитого поліетилену | PP-R |
| Діаметр різі першого торця | 1" В |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 28 бар |
| Ділянка застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для питної води, Для системи кондиціювання, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Тип матеріалу труби | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 331,78 ₴
