
Atlantic Ego Steatite VM 080 D400-1-BC
7 599 ₴
- Під замовлення
- Код: 851427
Відправка з 22 червня 2026+380 (99) 222-36-92
Антон- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувальний електричний водонагрівач серії STEATITE EGO VM D400-1-BC чудово адаптований для твердої води. За рахунок ТЕНу невисокої потужності 1200Вт забезпечує низьке навантаження на електричну мережу, що дозволяє використовувати цю модель в обмежених умовах. СУХИЙ стеатитовий ТЕН у конструкції водонагрівача використовується унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії Atlantic. Компанія Atlantic першою застосувала технологію керамічних нагрівальних елементів (ТЕНів) в побутових приладах. СУХИЙ стеатитовий ТЕН у конструкції водонагрівача використовується унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії Atlantic. Компанія Atlantic першою застосувала технологію керамічних нагрівальних елементів (ТЕНів) в побутових приладах. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від корозії та від накипу. Для додаткового захисту від корозії та мінеральних відкладень у водонагрівачах цієї серії застосовують магнієвий анод, який має збільшений термін експлуатації. Використання стеатитового ТЕНу та магнієвого анода продовжують термін служби водонагрівача та дозволяють суттєво знизити витрати на техобслуговування. На відміну від моделей традиційної конструкції, проводити техобслуговування потрібно 1 раз на два роки. ВНУТРІШНІЙ БАК водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі водонагрівачі серії STEATITE EGO мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати всього до 5-6°C на добу і зберегти гарячу воду протягом дуже тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат з точністю до 1 ° C визначає температуру нагрівання води, що дозволить економити до 15% електроенергії. СЕРВІС. Компанія Atlantic має найбільшу мережу авторизованих сервісних центрів в Україні. Також до Ваших послуг є єдиний Call-центр, де Вас уважно вислухають і обов'язково допоможуть. Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 8 років, на електричну частину - 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 21 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 599 ₴

