
Радіатор панельного опалення Kermi FK0 22 500/1000 1930W
10 178,70 ₴
- В наявності
- Код: FK0220510W02
- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
Радіатор являє собою дві панелі об'єднані трубками, якими циркулює теплоносій. У звичайних радіаторах підігрівання ведеться рівномірно, іншими словами теплоносій надходить одночасно обом панелям. Не для кого не секрет, що донедавна такий спосіб підігрівання був найбільш раціональним, тому сталевий радіатор KERMI, технології Therm X2, влаштовані так, що теплоносій у них попередньо проходить передню панель, а тільки потім надходить у задню. І дійсно, через це вдається швидше нагріти передню частину радіатора, а також збільшити інтенсивність випромінювання. У задню панель надходить трохи охолоджений теплоносій, вона нагрівається довше та не досягає такої високої температури, як передня. Це ніяк не брак, а перевага, у цей час задня панель результативно виконує роль екрана, що запобігає втраті тепла та практично не витрачає, цінну енергію на нікому не жовчне підігрівання стіни, як в інших опалювальних приладів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 24.7 кг |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 5.2 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1930 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Підключення теплоносія | 3/4" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.25 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
- Ціна: 10 178,70 ₴
