
Бойлер Round VMR 80, 1,5 кВт
4 899 ₴
- В наявності
- Код: 951267
- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
Водонагрівач має традиційну конструкцію з мідним ТЕНом та магнієвим анодом. Магнієвий анод застосовується для захисту робочого бака та нагрівального елемента від корозії. Мідний нагрівальний елемент потужністю 1500 Вт забезпечує нагрівання води до 65 ° C за 179 хвилин без навантаження електромережі. Витрата електроенергії на 1 цикл нагрівання при цьому становитиме близько 4,5 кВт·год.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі моделі серії ROUND мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати всього до 5-6°C на добу та зберегти гарячу воду протягом дуже тривалого часу.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Запобіжний клапан
- Магнієвий анод
- Індикатор нагріву
- Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція.
- Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат із захистом від перегріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 809 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 4 899 ₴
