
Бойлер Round VMR 50, 1,5 кВт
4 699 ₴
- В наявності
- Код: 941283
- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
Електричний бойлер Round виробляють із застосуванням всіх сучасних розробок компанії для збільшення безпеки роботи і терміну служби приладу. Якісний мідний нагрівальний елемент споживаної потужності 1500 Вт допоможе швидко нагріти потрібну кількість води без великого навантаження на мережу електропостачання будинку або квартири. Для зменшення корозії застосовується покриття бака склокерамікою. У конструкції водонагрівача використаний анод зі сплаву магнію.
Основні технічні характеристики:
- Мідний нагрівальний елемент;
- Магнієвий анод;
- Приваблива ціна;
- Максимальна температура води – 65 градусів;
- Клас захисту IP 24;
- Склокерамічне покриття бака;
- Механічний термостат;
- Вертикальне встановлення водонагрівача;
- 3 роки гарантії на бак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 559 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 4 699 ₴
