
Бойлер Atlantic Steatite Floor Standing VSRS 200L, 2,4 кВт
37 999 ₴
- Під замовлення
- Код: 882156
Відправка з 23 червня 2026+380 (99) 222-36-92
Антон- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Atlantic Steatite Domestic Floor Standing 200 ES-VS200MC-S (3000W) - накопичувальний електричний водонагрівач, призначений для використання на об'єктах з великою потребою в гарячій воді. Цей бойлер є подальшим розвитком популярного водонагрівача Атлантик Steatite Floor Standing VSRS 200L. Нова модель отримала потужніший ТЕН і вдосконалений дизайн.
Цей бойлер за рахунок об'єму 200 літрів добре підходить для офісів, невеликих готелів, медичних закладів та закладів громадського харчування.
Особливості водонагрівача Atlantic Steatite Central Domestic Floor Standing 200 ES-VS200MC-S (3000W)
За рахунок нового потужнішого ТЕНу потужністю 3 кВт забезпечує дуже швидке нагрівання 200 літрів води. Час нагріву води від температури 15 ⁰C до 65 ⁰C займає 5 годин 22 хвилини.
Є можливість підключення як до однофазної, так і до трифазної мережі.
У комплект поставки входить:
ЕВН без кабелю та вилки
запобіжний клапан
діелектрична муфта
Інструкція з експлуатації
упаковка
Надійність
Сталевий бак бойлера для захисту від електрохімічної корозії покритий високоякісною емаллю з додаванням цирконію. Подібне емалеве покриття має більш високу еластичність, що запобігає її розтріскуванню через теплове розширення, а також має гарне зчеплення з поверхнею бака.
Є можливість підключення як до однофазної, так і трифазної мережі.
У комплект поставки входить:
ЕВН без кабелю та вилки
запобіжний клапан
діелектрична муфта
Інструкція з експлуатації
упаковка
Надійність
Сталевий бак бойлера для захисту від електрохімічної корозії покритий високоякісною емалью з додаванням цирконію. Подібне емальове покриття має більш високу еластичність, що запобігає її розтріскуванню через теплове розширення, а також має гарне зчеплення з поверхнею бака.
Теплоізолятор служить щільна пінополіуретанова теплоізоляція, завдяки чому тепловтрати від нагрітої води зведені до мінімуму.
Контроль температури здійснюється за допомогою капілярного термостата, який забезпечує точність підтримання температури з похибкою 1 ⁰C, що також забезпечує додаткову економію електроенергії.
Безпека
У комплекті поставляється запобіжний клапан, який забезпечує скидання надлишкового тиску у разі перевищення його вище 8 бар.
Клас електробезпеки бойлера – IP 24, що відповідає європейським нормам.
Гарантія виробника, за умови дотримання періодичності та регламенту проведення сервісного обслуговування, становить 2 роки на електричну частину та 7 років – на бак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 58 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Час нагріву води до 50°С | 285 хв |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1270 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 999 ₴
