
Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C, 1,5 кВт
18 899 ₴
- Під замовлення
- Код: 871244
Відправка з 23 червня 2026- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
ОСОБЛИВОСТІ БОЙЛЕРА АТЛАНТИК СТЕАТИТ КУБ VM 150 S4 C 1500W:
- Сучасна електронна панель з індикацією та відображенням процесу нагрівання води
- «Сухий» стеатитовий ТЕН
- «РУЧНИЙ» режим – дозволяє налаштувати температуру нагріву води від 24 до 65°C
- Режим «АНТИЗАМЕРЗАННЯ» - автоматична підтримка температури +7°C, з метою зниження енергоспоживання в період відсутності користувача.
- Робочий бак та колба ТЕНу покриті емаллю із вмістом цирконію – 100% захист від електрохімічної корозії та додаткові антибактеріальні властивості.
- Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
- Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води з нержавіючої сталі
- надточний капілярний термостат - економія електроенергії до 15%
- Захист від перегріву
- Клас захисту IP 24 - можна встановлювати у ванних кімнатах
- Клас енергоефективності ErP - - С
- У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 42 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1210 мм |
| Глибина | 532 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 18 899 ₴
