
Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 C, 1,5 кВт
11 399 ₴
- Під замовлення
- Код: 8414150
Відправка з 23 червня 2026+380 (99) 222-36-92
Антон- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний накопичувальний водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 50 S3 С має новий сучасний дизайн і виконаний у формі прямокутника. Розміри приладу дозволяють розмістити його навіть на невеликій площі, заощадивши простір. Модель встановлюється лише вертикально. Білий колір корпусу стильно впишеться у будь-який інтер'єр. Електричний водонагрівач Atlantic Steatite Cube Slim VM 50 S3 С 2018 оснащений сухим нагрівальним елементом. ТЕН розташований у колбі з емальованого металу. Матеріал адаптований до твердої чи знесоленої води. Нагрівальний елемент надійно захищений від контакту з рідиною. Таке розташування Тена збільшує площу тепловіддачі, тому вода нагрівається швидше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 19 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 399 ₴
