
Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 30 S3 C, 1,5 кВт
9 699 ₴
- Під замовлення
- Код: 8312870
Відправка з 23 червня 2026+380 (99) 222-36-92
Антон- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бойлери лінійки Steatite Cube є дизайнерською модифікацією моделі Steatite. Бойлер також має нагрівальний елемент Steatite, виготовлений за патентованою технологією Atlantic Groupe. Електричні бойлери Steatite Cube VM 30S3C призначені лише для вертикального монтажу. Завдяки хорошій тепловіддачі керамічного елементу нагрівання вода нагрівається швидше, ніж інші види нагрівальних елементів, це дозволить вам економити до 15% електроенергії. ТЕН захищений сталевою колбою, покритою емаллю для додаткового захисту від корозії. Основна відмінність від моделі Steatite полягає в оригінальній формі корпусу у вигляді куба, який добре виглядає у будь-якому інтер'єрі сучасних будівель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 624 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 699 ₴
