
Бойлер Atlantic Opro+ VM 100 D400S (2000W)
7 599 ₴
- Під замовлення
- Код: 861389
Відправка з 23 червня 2026+380 (99) 222-36-92
Антон- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги водонагрівача Atlantic Opro Profi + 100 л:
- Магнієвий анод.
- Завдяки захисній технології Ohmic Protection ефективно знижується витрата магнієвого анода, і він набагато довше захищає металеві поверхні від корозії.
- Індикатор нагрівання.
- Якісна, екологічна термоізоляція.
- Патрубки виготовлені з довговічної нержавіючої сталі.
- Встановлено термостат з захистом від перегріву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1021 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 599 ₴
