-10%

Гідроакумулятор 18 л Airfix E DHW ХВП, ГВП 10/4 бар
5 283,74 ₴
4 755,37 ₴
- В наявності
- Код: 25242
+380 (99) 222-36-92
Антон- +380 (50) 981-37-07Федір
- +380 (63) 583-60-10Андрій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний розширювальний бак ГВП Flamco Airfix E DHW Мембранний розширювальний бак Flamco серії Airfix (гідроакумулятор) спеціально розроблений для систем водопостачання питною водою, а також систем підвищення тиску та водонагрівальних бойлерів відповідно до стандарту DIN 1988-100-2011. Даний бак призначений для підключення до лінії входу холодної води до бойлера від 150 до 200 літрів. Конструкційні особливості баків Flamco Airfix: Баки Flamco виготовляються з високоякісної листової сталі. Покриті захисним шаром, стійким до корозії, впливу агресивних середовищ та перепадів температури Внутрішня поверхня бака має спеціальне покриття, яке запобігає її окисленню Мембрана із спеціального бутилкаучуку для питної води, який не призводить до зміни запаху, кольору та смаку води. Повітряна та водяна камери відокремлені одна від одної мембраною. Повітряна камера заповнена азотом для більш тривалого збереження вихідного тиску Конструкція Flexcon із затискним кільцем, що зарекомендувала себе, дозволяє нанести покриття секції водопостачання перед початком складання Бак Airfix E DHW оснащується пристроєм забезпечення безперервного потоку, виконаного із синтетичних матеріалів і встановлюваного стандартний трійник (включений у поставку). Цей пристрій дозволяє запобігти розмноженню бактерій типу «легіонела». Відповідають наступним нормативам і стандартам чистої питної води: DVGW-W270, WRAS (65 °C), ACS, PZH, KIWA. Високоякісна вуглецева сталь, покрита порошковою фарбою баків від 8 л до 80 л – білого кольору (RAL 9010).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flamco |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм розширювального бака | 18 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 325 мм |
| Діаметр | 328 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Колір | Білий |
| Конструктивне виготовлення бака | Циліндр |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 3 бар |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Зі замінною мембраною | Да |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 755,37 ₴
- Спосіб упаковки: заводська упаковка

