
Чугунный ретро радиатор Retrox 600
3 400 ₴
- Под заказ
- Код: Retrox 600
Отправка с 22 июня 2026+380 (99) 222-36-92
Антон- +380 (50) 981-37-07Федор
- +380 (63) 583-60-10Андрей
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чавунні батареї опалення в стилі ретро від ТМ «WARM WELL» поєднують в собі головні аспекти сучасних дизайнерських радіаторів:
Довговічність і висока якість
Ефективне опалення
Стильний дизайн і естетичний вигляд
Якщо ще враховувати широку варіацію стилів їх фарбування, можна їх використати в різних інтер’єрах, як вінтажні, антикварні, ретро і лофт радіатори.
Кожний радіатор проходить 4 етапи підготовки:
Монтаж – збір секцій в окремий радіатор, з використання високоякісних і надійних матеріалів (прокладки, футорки і т.д)
Випробування на герметичність – кожна чавунна батарея проходить обов’язкову перевірку на герметичність за допомогою спеціалізованого обладнання
Ґрунтування – запобігає процесу корозії і підтримує довговічність радіаторів
Фарбування – використовуємо найкращі фарби, які представлені на європейському ринку. Ці фарби абсолютно екологічні і не випаровують шкідливі речовини навіть під час нагрівання.
Технічні дані (дані вказано за одну секцію)
Між-осьова відстань
600 мм
Висота секції
760 мм
Глибина секції
180 мм
Ширина секції
75 мм
Тепловіддача при Δt 70
180 Вт
Вага секції
12.5 кг
Робочий тиск
10 атм
*Ціна вказана за секцію
* Фарбування радіаторів в ціну не входить.
* По термінам готовності уточняйте інформацію у менеджера
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Warm Well |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 12.5 кг |
| Испытательное давление | 15 бар |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Материал | Чугун |
| Состояние | Новое |
| Тепловая мощность | 180 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 760 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Подключение теплоносителя | 1 1/2" |
| Ширина | 75 мм |
| Комплектация | |
| Заглушка | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Кран радиаторный угловой | Нет |
| Кран радиаторный прямой | Нет |
| Кронштейн | Нет |
| Термоголовка | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 3 400 ₴

